Złoty Paragon 2022 – wyróżnienie dla oleju rzepakowego Rapso

26 maja 2022 roku w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się uroczysta gala, wieńcząca 12 edycję konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2022”. W ścisłym gronie laureatów w kategorii „Oleje” uznanie jury zdobył olej rzepakowy RAPSO 0,75 l.

W corocznym konkursie jury stanowią właściciele sklepów, którzy dostarczają produkty konsumentom i bardzo dobrze znają ich upodobania oraz potrzeby zakupowe. Głosowanie odbywa się poprzez wskazanie przez sklepikarzy 3 najlepiej sprzedających się produktów w poszczególnych kategoriach, a głosy są podliczane przez renomowaną agencję badawczą Kantar. Tegoroczne wyniki badań wskazują, że świadomi konsumenci cenią smak i jakość a olej rzepakowy RAPSO to pozycja, którą warto z dumą eksponować na sklepowej półce.

RAPSO powstaje ze starannie wyselekcjonowanych ziaren, z upraw wolnych od GMO. To 100% czysty, uniwersalny olej rzepakowy – bezwonny, pozbawiony wyraźnego smaku i pełen dobroczynnych składników, jak kwasy oleinowe (60%) i kwas linolenowy (30%). RAPSO doskonale nadaje się zarówno do sałatek, jak i do dań pieczonych, smażonych czy duszonych. Jego atutem jest wysoki punkt dymienia, co oznacza, że przy kontakcie z wysoką temperaturą nie wydzielają się szkodliwe substancje.

Ogłoszenie wyników konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” po raz pierwszy zostało połączone z Galą Liderów Rynku FMCG i Handlu. Dzięki temu wydarzenie wzbogaciły cenne merytorycznie wystąpienia ekspertów rynkowych z różnych kategorii.

 

Nie można wpisywać komentarzy pod tym postem.